Stylizowane wesele – jak zorganizować

Wesele stylizowane to trend, który nigdy nie wychodzi z mody. Jak zorganizować właśnie takie wesele? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

Czym jest stylizowane wesele?

Zanim przejdziemy do określenia, jak zorganizować stylizowane wesele, warto ustalić, z czym dokładnie mamy do czynienia. Co skrywa się pod terminem stylizowanego wesela? Wesele stylizowane, zwane również personalizowanym to trend, którego celem jest dobranie indywidualnego stylu wesela oraz motywu przewodniego.

Można zatem śmiało powiedzieć, że stylizowane wesele to najlepszy sposób na to, by Para Młoda mogła wyrazić siebie poprzez organizację takiego wesela, które do nich pasuje. Zobacz przykład wesela stylizowanego na lata 20′ w klimacie Wielki Gatsby: https://www.gabrielgmurczyk.com/blog/wesele-w-stylu-big-gatsby

Organizacja wesela stylizowanego

Aby dobrze zorganizować wesele stylizowane, trzeba znaleźć usługodawców, którzy pomogą zaprojektować nam wszystkie elementy zgodne ze stylem, jak również z oczekiwaniami Pary Młodej. O jakich dokładnie elementach musimy pomyśleć?

W pierwszej kolejności powinniśmy skupić się na wyborze odpowiedniej sali weselnej. Pamiętajmy, że to ona będzie stanowiła podstawę do stylizowanego wesela, więc najlepiej, jeśli będzie stanowiła jedność z pozostałymi elementami, które zamierzamy wykorzystać. Dobrym rozwiązaniem może okazać się sala utrzymana w jasnej kolorystyce, czyli np. bieli, ponieważ dzięki temu nie będziemy mieli trudności z wyborem dodatków.

Ciężko sobie wyobrazić wesele bez muzyki, która wprowadza nastrój zarówno podczas ceremonii, jak i w czasie przyjęcia weselnego. To właśnie muzyka przyciąga tłumnie gości na parkiet i zachęca ich do dobrej zabawy. Dlatego tak ważne jest, by zaprosić profesjonalnych muzyków, którzy zagrają to, co przypadnie do gustu wszystkim.

W stylizowanym weselu liczą się detale. Dlatego na pewno warto pomyśleć, o wyjątkowej i spersonalizowanej papeterii ślubnej, która zostanie zaprojektowana specjalnie dla nas. Niech to będzie projekt, który najlepiej pozwala wyrazić siebie, wzbogacony o nietypowe, ale charakterystyczne dla nas detale. Podobnie postąpmy przy wyborze dekoracji, czy stylizacji ślubnej.

Gdy wszystkie detale będziemy mieć gotowe warto zatrudnić doświadczonego fotografa który upamiętni nasze stylizowane wesele, takiego jak np. fotograf Gabriel Gmurczyk.