Eleganckie wesele w pałacu – rozwiązanie dla par młodych z klasą

Wesele jak z bajki wymaga fantastycznej oprawy, a o taką nietrudno w stylowym pałacu. W całej Polsce wynajmowane są zabytkowe pałace, dworki, a także sale w zamkach. Jeśli zależy Wam na wyjątkowym weselu, które na zawsze zapadnie w pamięć Waszym gościom, wesele w pałacu bez wątpienia stanowi opcję godną rozważenia. Jakie korzyści oferują nam takie miejsca?

Tematyczne wesele w pałacu

Tego typu lokale bardzo często specjalizują się w urządzaniu uroczystości tematycznych. W ten o to sposób, ten szczególny dzień może zamienić się w prawdziwie królewskie wesele glamour z orkiestrą, czerwonym dywanem i pełnym majestatem, na jakie zasługuje wesele w pałacu. Sale rycerskie w zamkach oferują również salwę honorową czy wystrzał z armaty. Z kolei Pan Młody może stoczyć rycerski pojedynek o dłoń swojej wybranki. Jedno jest pewne, pałace oraz wystawne sale dają nam ogromną swobodę w organizacji kreatywnego wesela.

Przestronny ogród dla gości

Luksusowy pałac nie może istnieć bez przestronnych ogrodów. To świetna informacja dla gości, którzy lubią odetchnąć świeżym powietrzem i nieco odpocząć od głośnej muzyki. Pałace dbają o altany, ławki oraz inne atrakcje dla gości, którzy postanowią skorzystać z przestrzeni na zewnątrz. Wiele lokali oferuje również organizacje ślubu i wesela plenerowego na łonie natury. Duży ogród położony przy pałacu stanowi także sporą atrakcję dla najmłodszych uczestników uroczystości.

Ekskluzywna oprawa ślubu i wesela

Szykownie ubrani pracownicy, zdobiona zastawa stołowa, wykwintny catering, a także drobne akcenty, które podkreślają ekskluzywny charakter sali. Eleganckie wesele w pałacu Mała Wieś jest stworzone dla Państwa Młodych, którzy pragną zaoferować swoim gościom to, co najlepsze. Ekskluzywna oprawa wesela w pałacu ma jednak swoją cenę, i to nie małą. W zależności od lokalizacji, ceny zaczynają się od 200 złotych od osoby, a w przypadku naprawdę luksusowych i ekskluzywnych lokali mogą osiągać granicę 1000 złotych.